Vitar Organic Zinok, 25 mg

Nové Tip

Vitar Organic Zinok, 25 mg

Tablety so zvýšeným obsahom zinku až 25 mg a s obsahom vitamínu C 300 mg na podporu imunitného systému.
SKU: 893
EAN: 8595011140170
Forma: Tablety
Balenie: 60 tabliet
Cena pre Vás: 5,49 € Cena pre členov VITAR klubu: 4,94 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Dotaz

Charakteristika

Vitar Zinok 25 mg + vitamín C obsahuje zvýšenú dávku – 25 mg zinku a 300 mg vitamínu C. Zinok je dôležitý stopový prvok. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému, je nevyhnutný pre udržanie dobrého zdravotného stavu celého organizmu. Priaznivo pôsobí na kvalitu pokožky, vlasov, nechtov a kostí. Prispieva k normálnemu zraku a normálnym rozpoznávacím funkciám. Podporuje normálny metabolizmus kyselín a zásad, udržuje správnu hladinu testosterónu v krvi. Podieľa sa na procese delenia buniek a ich ochrane pred oxidačným stresom. Má priaznivý vplyv na normálnu plodnosť a reprodukciu.

Vitamín C je významný antioxidant, ktorý výrazne zasahuje do viacerých životných pochodov. Je potrebný pre tvorbu kolagénu, ktorý pôsobí podporne v tkanivách ľudského tela – svaloch, šľachách, chrupavkách a koži. Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému. Je nevyhnutný pre udržanie dobrého zdravotného stavu celého organizmu.

Zloženie

Aktívne zložky v 1 tablete a % RVH*

vitamín C 300 mg (375 %)

zinok 25 mg (250 %)

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: dospelí 1 tabletu denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Dotaz