Maxi Vita Herbal Hliva ustricová

Maxi Vita Herbal Hliva ustricová

Maxi Vita Herbal Hliva ustricová

Posilňujte imunitu s prírodnými extraktami z húb a rastlín cenených po stáročia: hlivy ustricovej, rakytníka a echinacey. S garantovaným vysokým obsahom.
SKU: 502
EAN: 8595011133264
Forma: Kapsuly
Cena pre Vás: 4,19 € Cena pre členov VITAR klubu: 3,77 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Dotaz

Charakteristika

MaxiVita Premium Hliva ustricová obsahuje vysoký podiel prírodného extraktu, ktorý odpovedá 9 000 mg hlivy ustricovej v 1 kapsule. Hliva ustricová je jedlá huba, už po tisíce rokov užívaná v tradičnej čínskej a japonskej medicíne. Obsahuje prospešné látky, ktoré majú pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Prírodný extrakt z plodov rakytníka rešetliakového podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Prispieva k normálnemu stavu pokožky a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. V tradičnej medicíne je rakytník cenený pre vysoký obsah vitamínov C, E a karoténoidov. Echinacea purpurea, je liečivka, známa svojou schopnosťou podporovať obranyschopnosť organizmu. Jej užívanie sa odporúča najmä pri problémoch horných dýchacích ciest či pri celkovom oslabení organizmu.

Zloženie

Aktívne zložky v 1 tablete a % RVH* extrakt z hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus) - 300 mg (extrakčný pomer 30:1 – odpovedá 9000 mg hlivy ustricovej) polysacharidy 30 % - 90 mg extrakt z rakytníka rešetliakového (Hippophae Rhamnoides) - 100 mg (extrakčný pomer 20:1 – odpovedá 2000 mg plodov rakytníka) flavonoidy 10 % - 10 mg extrakt z echinacey (Echinacea purpurea) - 100 mg (extrakčný pomer 4:1 – odpovedá 400 mg echinacey) polyfenoly 4% - 4 mg vitamín C (kyselina L-askorbová) - 40 mg * referenčná výživová hodnota

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 kapsulu denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy.

Dotaz