Vitar EKO Laktobacily Forte

Akce

Vitar EKO Laktobacily Forte

Celulózové kapsuly s obsahom 1,5 miliardy aktívnych buniek, so 4 kmeňmi baktérií + vláknina + vitamín C.

Tento výživový doplnok je súčasťou EKO FRIENDLY rady, ktorá vďaka svojim špeciálnym obalom prináša menšiu uhlíkovú stopu, a je tak šetrnejšia k životnému prostrediu (viac tu).

SKU: 6822
EAN: 8595011139822
Forma: Kapsuly
Balenie: 30
Cena pre Vás: 6,03 € Bežná cena: 7,10 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Dotaz

Charakteristika

Prirodzenou súčasťou tráviaceho traktu je črevná mikroflóra, ktorú tvoria miliardy baktérii. Tie sú dôležité pre fungovanie ľudského organizmu. Harmónia mikroflóry môže byť narušená celou radou negatívnych faktorov, ako sú nevhodná strava, nadmerná konzumácia cukrov, prekyslenie organizmu, stres, užívanie antibiotík. Vegánske kapsuly obsahujú kombináciu 4 kmeňov baktérií, ktoré môžu obohatiť črevnú mikroflóru.

Naviac obsahujú vlákninu z čakanky – inulín a vitamín C, ktorý je pre fungovanie ľudského organizmu veľmi dôležitý. Priaznivo ovplyvňuje imunitný systém, podieľa sa na znížení miery únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, ktorá ovláda činnosť všetkých orgánov v tele.

Zloženie

Zloženie obsahu kapsuly: zmes probiotických kmeňov (maltodextrín, Bacillus coagulans, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus), inulín – vláknina z čakanky, kyselina L-askorbová, protihrudkujúca látka – stearan horečnatý. Zloženie obalu kapsuly: hydroxypropylmethylcelulóza, farbivo – oxid titaničitý.

Aktívne zložky v 1 kapsule a % RVH *

zmes 4 kmeňov baktérií:

Lactobacillus acidophilus

Lactobacillus plantarum

Lactobacillus rhamnosus

Bacillus coagulans 1,5 miliardy

vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg (100%)

inulín 100 mg

* referenčná výživová hodnota

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 kapsula denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Dotaz