Vitar Kanadské brusnice AKUT 500 mg

Tip

Vitar Kanadské brusnice AKUT 500 mg

Prehĺtacie kapsuly Revital s obsahom prírodných extraktov, D-manosy a vitamínu C.

SKU: 6796
EAN: 8595011135800
Forma: Kapsuly
Balenie: 15 kapsúl
Cena pre Vás: 6,79 € Cena pre členov VITAR klubu: 6,11 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Dotaz

Charakteristika

Revital Kanadské Brusnice AKUT obsahuje vysoký obsah extraktu z plodov veľkoplodých kanadských brusníc s garantovaným obsahom proanthokyanidínov patriacich do skupiny flavonoidov, ktoré sú silnými antioxidantmi. Spoločne s extraktami z listov žihľavy a brezy priaznivo ovplyvňujú funkciu obličiek, močového mechúra a močovej trubice. Oba extrakty pôsobia močopudne a napomáhajú tak lepšie vylučovať škodlivé látky z organizmu. Účinok rastlinných extraktov je naviac podporený D-manosou, ktorá na seba v močovom mechúre viaže baktérie a zabraňuje im tak uchytávať sa na stene močového mechúra, čo predchádza zápalom tohto ústrojenstva. Výživový doplnok je obohatený tiež o vitamín C, ktorý priaznivo pôsobí na celkovú obranyschopnosť organizmu.

Výživový doplnok - kapsuly s obsahom prírodných extraktov, D-manosy a vitamínu C.

Zloženie

Zloženie obsahu kapsuly: extrakt z plodov kanadských brusníc, D-manosa, kyselina L-askorbová, extrakt z listov žihľavy, extrakt z listov brezy, protihrudkujúca látka - stearan horečnatý. Zloženie obalu kapsuly: bovinná želatína, farbivo oxid titaničitý.

Aktívne zložky

v 1 kapsule (% RVH*) 

extrakt z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon)

je ekvivalentom 10 g brusníc

proanthokyanidíny (PAC) 10 % 

500 mg

 

50 mg

D-manosa

100 mg

extrakt zo žihľavy (Urtica dioica)

50 mg

extrakt z brezy (Betula pendula)

50 mg

vitamín C (kyselina L-askorbová)

80 mg (100 %)

* referenčná výživová hodnota

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 kapsula denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Dotaz