Revital Chlorella + alfalfa (600 mg)

Revital Chlorella + alfalfa (600 mg)

Detoxikácia organizmu
SKU: 808
EAN: 8595011119817
Forma: Kapsuly
Balenie: 150 kapsúl
Cena pre Vás: 13,40 € Cena pre členov VITAR klubu: 12,06 €
Produkt nie je skladom

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Dotaz

Charakteristika

Dobrý stav zažívacieho ústrojenstva je základom pevného zdravia. Revital Chlorella + alfalfa obsahuje vyváženú kombináciu rastlinných výťažkov, ktoré blahodárne pôsobia na náš organizmus.

Sladkovodná riasa Chlorella je jedným z najbohatších zdrojov vitamínov, minerálnych látok, esenciálnych aminokyselín, nenasýtených kyselín a karoténoidov. Jej názov je odvodený od zeleného farbiva chlorofylu, ktorého je najbohatším prírodným zdrojom. Chlorella pomáha odstrániť z organizmu škodlivé látky a tým priaznivo ovplyvňuje funkciu pečene. Napomáha posilňovať obranyschopnosť organizmu, pozitívne pôsobí na tráviace ústrojenstvo.

Alfalfa (lucerna) je známa svojím vysokým obsahom vitamínov, minerálnych látok a chlorofylu. Je dôležitá pre optimálny metabolizmus krvného cukru. V alternatívnej medicíne sa používa k celkovému posilneniu organizmu. Má pozitívne účinky na zažívacie ústrojenstvo.

- jednoduché prehĺtanie
- bez pachuti
- bez lepku a bez laktózy
- neobsahuje živočíšne bielkoviny

Výživový doplnok - kapsuly s obsahom prírodných extraktov z chlorelly a alfalfy. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor.

Zloženie

Aktívne zložky

v 1 kapsule 

extrakt z chlorelly

500 mg

extrakt z alfalfy

100 mg

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 3–6 kapsúl denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Dotaz