Maxi Vita Exclusive Rakytník Forte +

Maxi Vita Exclusive Rakytník Forte +

Nové

Maxi Vita Exclusive Rakytník Forte +

Podporte svoju imunitu vysokou dávkou ľahko dostupného prírodného extraktu z plodov rakytníka rešetliakového. Pre ešte lepší účinok obohatené o vitamín C.
SKU: 849
EAN: 8595011133288
Forma: Kapsuly
Cena pre Vás: 6,49 € Cena pre členov VITAR klubu: 5,84 €

Podrobný popis

  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Dotaz

Charakteristika

MaxiVita Exclusive rakytník forte+ obsahuje vysoký podiel prírodného extraktu z plodov rakytníka rešetliakového, ktorý odpovedá 4 000 mg plodov v 1 kapsule.

Rakytník rešetliakový podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť organizmu, prispieva k normálnemu stavu pokožky a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. V tradičnej medicíne je rakytník cenený pre vysoký obsah vitamínu C, vitamínu E a karoténoidov.

Vitamín C je významný antioxidant, výrazne zasahuje do radu životných pochodov. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému. Je nevyhnutný pre udržanie dobrého zdravotného stavu celého organizmu.

Zloženie

Aktívne zložky v 1 kapsule a % RHP*

extrakt z rakytníka rešetliakového (Hippophae Rhamnoides) (extrakčný pomer 20:1 – odpovedá 4 g plodov rakytníka) flavonoidy 10 % - 20 mg - 200 mg

vitamín C (kyselina L-askorbová) - 80 mg (100%)

* referenčná hodnota príjmu

Zloženie obsahu kapsuly: extrakt z plodov rakytníka, kyselina L-askorbová, protihrudkujúca látka – stearan horečnatý.

Zloženie obalu kapsuly: bovinná želatina, oxid titaničitý.

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 kapsulu denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy.

Dotaz